Program

PIĄTEK 1 lipca

10:00 – Przyjęcie uczestników/zakwaterowanie

BLOK I w godz. 12:00 – 14:00

12:00 – Rozpoczęcie III Podkarpackiego Spotkania Lirników
12:15 – Warsztat pieśni dziadowskich – Maciej Bator
13:00 – Warsztat instrumentalny – Maciej Harna / Warsztat podstawowy– Stanisław Nogaj

14:00 – 15:30 - OBIAD i SJESTA

BLOK II w godzinach 15:30 – 19:00

15:30 – Warsztat „Pieśni jeszcze niezapomniane” – Mistrz Stanisław Wyżykowski i Maciej Bator
17:00 - Warsztat instrumentalny – Maciej Harna / Warsztat podstawowy– Stanisław Nogaj
18:00 - Warsztat instrumentalny – Maciej Harna / Warsztat podstawowy– Stanisław Nogaj

19:00 - KOLACJA

20:00 – Spotkanie ze Stanisławem Wyżykowskim, czyli „100 pytań do Mistrza”

SOBOTA 2 lipca

9:00 – ŚNIADANIE

BLOK I w godz. 10:00 – 14:00

10:00 - Warsztat „Pieśni jeszcze niezapomniane” – Mistrz Stanisław Wyżykowski i Maciej Bator
11:30 - Warsztat instrumentalny – Maciej Harna / Warsztat podstawowy– Stanisław Nogaj
12:30 – Warsztat instrumentalny – Maciej Harna / Warsztat podstawowy– Stanisław Nogaj

14:00 – 15:30 – OBIAD i SJESTA

BLOK II w godz. 15:30 – 19:00

15:30 - Warsztat instrumentalny – Maciej Harna / Warsztat podstawowy– Stanisław Nogaj
16:30 – Warsztat instrumentalny – Maciej Harna / Warsztat podstawowy– Stanisław Nogaj
17:30 - Warsztat „Pieśni jeszcze niezapomniane” – Mistrz Stanisław Wyżykowski i Maciej Bator

19:00 – KOLACJA

20:00 - Próba koncertu na zakończenie
21:00 - Kręcenie Korbą do tańca

NIEDZIELA 3 lipca

9:00 – ŚNIADANIE

BLOK I w godz. 10:00 – 12:00

10:00 - „Pieśni dziadowskie na Podkarpaciu – próba syntezy”
Spotkanie z dr. Bartoszem Gałązką – podkarpackim Kolbergiem.
11:30 – Przygotowanie liturgii i próba koncertu na zakończenie – Maciej Bator

13:00 – 14:30 – OBIAD i SJESTA

BLOK I I

16:00 – Msza z udziałem lirników
17:00 - Koncert pieśni dziadowskich
Msza i koncert w zabytkowym kościele pw. Św. Michała Archanioła i Św. Anny w Dydni.

19:00 – KOLACJA i zakończenie spotkania

Polish Czech English French German Hungarian Italian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian